Како да ја направите плетенката која е вистински хит сезонава

12 февруари, 20160
15
Фризурата која не потсетува на детството во моментот е вистински хит на социјалните мрежи и помеѓу познатите трендсетерки.

Станува збор за „boxer“ плетенки какви ги обожаваат Ким и Клои Кардашијан, Кети Пери, Џенифер Лопез, Кајли Џенер, Ријана и мноогу други познати убавици. Покрај тоа што се идеални за во деновите кога не знаете каква фризура да направите, тие се одлични и за тренинг во теретана, но и за елегантни пригоди бидејќи даваат посебен изглед.

Погледнете го видеото од кое ќе научите како на едноставен начин да ги направите плетенките кои во моментот владеат на социјалните мрежи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber