Мајката забележала дека бебето нешто чека крај прозорот. Кога ќе видите кого го чекало, ќе ви се растопи срцето!

29 февруари, 20160
Мајката забележала дека бебето нешто чека крај прозорот. Кога ќе видите кого го чекало, ќе ви се растопи срцето!

Мајката го забележала бебето дека чека нешто на прозор.

Кога го прашала „Каде е тато“, детето и натаму гледало низ прозор како неговиот татко го паркира автомобилот. Кога конечно го видело, не можело да ја сокрие возбудата…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş