Само 2% од луѓето забележаа жена на сликата! Обидете се да ја пронајдете!

29 февруари, 20160
13

Внимателно погледнете ја оваа слика. На прв поглед ви се чини дека гледате само куп дрва, зар не? Погледнете повторно.

Уметничката Joerg Düsterwald слика по телата на модели и ги претопува во околината.

Само фокусиран набљудувач може да забележи дека на фотографијата не се наоѓаат само дрва, туку и тело на жена.

Погледнете ја фотката подолу…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş