Мартина Врбос успеала да симне 20 килограми! Нема да верувате како изгледа денес!

28 јануари, 20160
12

Успеала да симне 20 килограми, ја променила бојата на косата, вградела силикони во градите и ги средила забите, па сега е непрепознатлива.

Кога се појавила на сцената, хрватската пејачка Мартина Врбос била полничка русокоса со моќен глас, а денес тешко можете да ја препознаете.

Целиот живот се борела со вишокот на килограми.

Дури и кога се пријавила во „Survivor“ се надевала дека преживувањето ќе и помогне да ги намали килограмите. Но, не и успеало, па се одлучила сериозно да застане на патот на тој проблем и потполно се трансформирала.

Успеала да симне 20 килограми, ја променила бојата на косата, вградела силикони во градите и ги средила забите, па сега е непрепознатлива.

Погледнете како изгледа денес…

vrbos.1

vrbos.1

vrbos.1

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber