Милица Павловиќ жешка како никогаш до сега!

20 јануари, 20160
Милица Павловиќ жешка како никогаш до сега!

Убиствено секси е новиот спот за песната „Ла Фиеста“ кој не може да ве остави рамнодушни. Провокативни сцени се нижат од секунда во секунда.

Милица Павловиќ најавувајќи го новиот спот се претставила себеси како девојка која се бори во ринг, но како огромно изненадување и се разголела.

Нејзините гради ги покрива само со коса, но тоа е само дел од „лудилото“ кое ве очекува.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber