Еве како изгледа 26-годишниот дечко на Цеца

20 јануари, 20160
19

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ наводно започнала врска со манекенот Александар Јововиќ која со месеци ја криела и од јавноста и од најблиските. Сега за прв пат парот се појавил заедно во јавност и тоа на насловна страна на српскиот магазин “Стори“.

Тој има 26 години и успешна кариера во Србија и странство, погледнете како изгледа во разголено издание!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş