Модни парчиња кои мора да ги имате оваа есен

11 ноември, 20160
11

Ова се 10-те must have парчиња за есен 2016 година!

1

1. Џемпер со гол грб.

2

2. Балетанки во nude-нијанса.

3

3. Маица со натпис на некој популарен бенд.

4

4. Чизми над колена.

5

5. Корсет што се носи над маица.

6

6. Фармерки шиени од два дела.

jakna

7. Нешто од колекциите на „Кензо“ и „H&M“.

7

8. Маица што формира чокер-ѓердан.

8

9. Панталони со реси.

10

10. Кратки јакни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi