Моника Белучи атрактивна и во шестата деценија од животот!

26 јануари, 20160
25

Моника Белучи изгледа зашеметувачки атрактивно во шестата деценија од животот. 51-годишната убавица беше гостинка на ревијата на Шанел, која се одржа во рамките на Париската недела на високата мода и повторно мамеше воздишки.

Италијанската заводничка се појави на модниот настан во црни хеланки и ролка и кожена јакна од Шанел.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber