Најфасцинантни креации на црвениот тепих за 2015 година

11 јануари, 20160
6

2015 беше година во која познатите ѕвезди заблескаа во многу различни креации. Ги издвоивме најдобрите за оваа година во следнава галерија:

Блејк Лајвли на премиерата на “Age of Adaline”

Statija gallery photo

Ема Стоун на Златните глобуси

Statija gallery photo

(и на SAG наградите)

Statija gallery photo
Дајан Кругер на Филмскиот фестивал во Венеција

Statija gallery photo
Џулијан Мур на Златните глобуси

Statija gallery photo
Лупита Нионго на Филмскиот фестивал во Кан

Statija gallery photo
Зендаја на доделувањето на Оскарите

Statija gallery photo
Амал Клуни на Златните глобуси

Statija gallery photo
(и на Мет галата)

Statija gallery photo
Тејлор Свифт на Греми наградите

Statija gallery photo
Рита Ора на Бамби наградите

Statija gallery photo
Лили Џејмс на премиерата на „Пепелашка“

Statija gallery photo
Алисон Вилијамс на Златните глобуси

Statija gallery photo
Фан Бингбинг на Мет галата

Statija gallery photo
(и на Филмскиот фестивал во Кан)

Statija gallery photo
Шанел Иман на amfAR галата

Statija gallery photo
Џиџи Хадид на CFDA наградите

Statija gallery photo
Амбер Роуз на ВМА наградите

Statija gallery photo
Џејми Чунг на доделувањето на Оскарите

Statija gallery photo
Ријана на Греми наградите

Statija gallery photo
И, се разбира, Ријана на Мет галата

Statija gallery photo

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber