Највпечатливите стилски моменти на Ирина Шајк

12 јануари, 20160
12

Популарната манекенка најважните чекори во својата кариера ги направи во 2007 година, кога стана заштитно лице на брендот „Intimissimi“ и беше една од ѕвездите кои го красеа изданието „Sports Illustrated Swimsuit“.

Шајк влезе и во филмската индустрија како дел од екипата на „Hercules“ и ја одглуми прекрасната Мегара.

За холивудските свечености, Ирина често избира креации кои го истакнуваат нејзиното тонирано тело. По повод нејзиниот 30. роденден, потсетете се на највпечатливите стилски моменти на Шајк.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Ирина Шајк Ирина Шајк
Ирина Шајк Ирина Шајк
Ирина Шајк Ирина Шајк
Ирина Шајк Ирина Шајк
Ирина Шајк Ирина Шајк
Ирина Шајк Ирина Шајк
Ирина Шајк Ирина Шајк
Ирина Шајк Ирина Шајк
Ирина Шајк Ирина Шајк
Ирина Шајк Ирина Шајк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber