Нема да ви се верува: Саша Ковачевиќ на почетокот на кариерата!

1 февруари, 20160
01 copy

Пејачот Саша Ковачевиќ за кратко време стана миленик на женската публика и неодамна објави разголена фотографија на која не и одолеале повеќе десетици илјади негови следбенички на Фејсбук.

Пејачот кој го сметаат за еден од најголемите заводници на естрадната сцена гордо се фали со мускулите и ги краде воздишките на понежниот пол.

Меѓутоа, оваа фотографија потсети на почетоците на неговата кариера кога во 2005 година во спотот за една од неговите први песни се појави разголен но далеку поинаков.

Неговиот стил на облекување е далеку од денешниот, нели?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber