Новата девојка на Џастин Бибер

3 јануари, 20160
6

Џастин Бибер се „дружеше“ со многу познати убавици. Иако во последно време младиот пејач го поврзуваа со Кортни Кардашијан, пејачот ги спакувал куферите и отпатувал подалеку од трачовите со неговата нова „пријателка“.

21-годишниот Џастин Бибер и неговата нова одбраничка, 20-годишната манекенка Хејли Болдвин после празниците отпатувале во потопли краеви, а за тоа колку убаво си поминуваат редовно ги известуваат своите фанови на социјалните мрежи.

Ако можеме да судиме според „материјалот“ кој ни е прикажан на Инстаграм, славниот пејач изгледа дека е заљубен „до уши“ во сексапилната русокоса манекенка.
Инаку, згодната Хејли Болдвин е ќерка на актерот Стивен Болдвин, вујко и` е славниот Алек Болдвин, а неодамна и таа го красеше празничното одбројување на магазинот „Love”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber