Од ресторан нарачала свински ребра. Кога ќе видите што и ставиле ќе ви се згади животот!

26 септември, 20160
Од ресторан нарачала свински ребра. Кога ќе видите што и ставиле ќе ви се згади животот!

Ешли Џеферсон неодамна на Фејсбук објави шокантен пост. Имено, според нејзините зборови, отишла во блискиот кинески ресторан во Мериленд и нарачала свински ребра.

Кога стигнала дома и ја отворила кутијата, имала што да види! Во кутијата не се наоѓале свински ребра, туку печени кучешки нозе!

Одлучила да го земе телефонот и да сними…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi