Тројца мажи наоружани до заби провалиле во куќа. Кога ќе видите што снимила надзорната камера, ќе се наежите!

26 септември, 20160
Тројца мажи наоружани до заби провалиле во куќа. Кога ќе видите што снимила надзорната камера, ќе се наежите!

Ова е уште еден случај на „глупави“ крадци. Се работи за криминалци наоружани до заби кои одлучиле да провалат во куќата на една жена.

Мислеле дека во куќата нема никој, но погледнете што снимила надзорната камера:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi