Откако се омажи, изгледа подобро од било кога!

1 јануари, 20160
1

Тазе мажената Софија Вергара одлучи да го прослави роденденот на нејзиниот сопругот во релаксирано издание, а актерот Џо Манџело одлично стилски и парираше на својата партнерка, што наскоро би можело да резултира со титула за најдобрите модно усогласена двојка.
вергараЗа посебен ден како што е 39-тиот роденден на сопругот, Софија на патот до роматничниот појадок во познатиот холивудски ресторан се одлучила за едноставно издание на кое не можеше да одолее ни славеникот.

Оваа новопечена двојка својата врска ја круниса со гламурозна венчавка на Флорида, а со неколку фотографии на Инстаграм се пофали и самата невеста.
вергара1Софија и Џо во врска се од летото 2014, а на Божик и предложи брак.

Се уште нема вести за нов член во семејството, а латино заводничката од минатиот брак има 23-годишен син.
вергара2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber