Северина и Игор со своите родители ги дочекаа празниците

1 јануари, 20160
2

Северина успеа за празниците околу себе да ги собере своите најдраги луѓе.
северинаПокрај нејзиниот Игор и малиот Александар, за Божиќ на новопечениот брачен пар им се придружија и родителите на Игор, како и мајката на Северина, а судејќи по фотографиите кои Игор ги сподели на Инстаграм, тие си поминале навистина весело.

“Среќен Божиќ на сите пријатели и верници кои денес слават!”, напиша Игор покрај веселата семејна фотографија, додека Северина се разнежни забележувајќи дека на фотката се “нивните мама и тато”.
северина1Инаку, Драган Којиќ – Кеба, во интервју за српските медиуми веќе изјави дека е среќен што син му е толку среќно заљубен, а призна и дека во новата година посакува внуче.

“Постои едно прекрасно суштество, синот на Северина, Александар, кој веќе ме вика дедо. Стопроцентно му давам љубов. Секако, ќе дојде ден и за проширување на семејството. Сите едвај го чекаме тој ден, како и мојата ќерка Наташа да се омажи”, изјави Кеба за српскиот “Ексклузив”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş