Ова е дефинитивно најжешката честитка за Нова година од Мис Бумбум

3 јануари, 20160
5

Бразилката Сузи Кортез позираше во различни пози, а во прв план го стави она по што стана и позната. Својот задник. Таа титулата „Мис Бумбум“ го доби оваа година, а вели дека за изборот се подготвувала четири месеци.

8363380875684f4f878d10205159420_w640

„Се подготвував четири месеци, многу вежбав и бев на ригорозна диета. Оваа година за мене беше прекрасна, а следната ќе биде уште подобра“, изјави Сузи која ви посакува се најдобро во 2016.

2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş