Оваа жена стана хит на интернет – погледнете зошто!

18 јануари, 20160
Оваа жена стана хит на интернет – погледнете зошто!

Иако немала причина да биде насмеана, бидејќи и изгорел домот, таа успеала да го насмее цел свет и преку ноќ стана интернет сензација.

Кога примила телефонски повик не се надевала дека ќе се случи ова:

Пријателката и кажала дека нешто не е во ред и дека зградата се запалила, а нејзината реакција е пресмешна.

– Човече, се запали зградата. Реков „Не! Што?“ Ги грабнав децата и како кенгур скокнав надвор. Не, не и не! Нема да изгориме во пожар. Не, денес, не! – објаснила оваа симпатична жена.

Погледнете подетално зошто успеала да го орасположи цел свет иако не и било до тоа:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş