Памела Андерсон го претстави својот 19-годишен син

12 јануари, 20160
9

Памела Андерсон беше придружувана од својот згоден син за време на хуманитарната гала на Шон Пен за собирање средства за децата во Хаити.

Памела Андерсон и Брендон Ли Памела Андерсон и Брендон Ли

На настанот „Help Haiti“, 48-годишната актерка позираше во црвена припиена креација покрај 19-годишниот Брендон Ли.

Памела Андерсон и Брендон Ли Памела Андерсон и Брендон Ли

Пред свеченоста, Ли сподели фотографија на Instagram.

Брендон Ли

Брендон е син на Памела и на Томи Ли, со кого таа беше во брак три години, а со кого се познаваше само четири дена пред да се омажи. Заедно, тие имаат уште еден син.

Памела Андерсон, Томи Ли и Брендон Ли

Памела Андерсон, Томи Ли и Брендон Ли

Андерсон го роди Брендон додека беше дел од чуварите на плажата во хит-серијата „Baywatch“.

Памела Андерсон и Брендон Ли

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber