Погледнете го луксузот во кој живее Драгана Мирковиќ

16 ноември, 20160
4

Драгана Мирковиќ веќе 16 години живее во австриската престолнина со сопругот Тони Бијелиќ, со кој го има синот Марко и ќерката Мануела.

Пејачката живее во Виена во луксузна вила што ќе ве остави без зборови. Таа откри дека пред неколку години куќата ја опремиле со луксузен италијански мебел.

Затворен базен, тоалет со кристали и уникатен кревет во спалната соба се само дел од луксузот на домот на Драгана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi