Погледнете принудно слетување со луд крај!

1 февруари, 20160
Погледнете принудно слетување со луд крај!

Јутјуб корисникот Michael Schmidt пред неколку дена на својот канал објави неверојатно видео.

Што се случило со овој авион нема да ви откриеме. Најдобро погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber