Познатата порно актерка советува: Што треба секој маж да направи за да ја задоволи својата дама

26 септември, 20160
9

Познатата чешка порно актерка Тара Вајт, беше гостинка на прославата на роденден на ТВ канал за возрасни, на кој таа е една од главните ѕвезди.

Таа во таа прилика раскажа како влегла во светот на порно индустријата и дека во филмовите за возрасни почнала да глуми од својата 18-та година.

Тара изнесе јавна порака и даде совет до сите мажи како да ги задоволат дамите:
„Само потрудете се. Жал ми е момци, но ви реков, разговарајте со своите дами. Тоа е најважната работа. Ако не разговарате, нема да ги знаете одговорите“, изјави таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma