Таа е неверојатно секси, а веќе е во шестата деценија од животот

28 септември, 20160
1

И покрај тоа што има 51 година Елизабет Харли и натаму е вистинска заводничка.

Своите обожаватели редовно ги чести со секси фотографии за да ги потсети каква бомба е.

Актерката неодамна објави фотографија од пред неколку години и покажа дека воопшто не е променета.

-За тебе, времето како да застанало, се уште си прекрасна. Секси. Вистинска бомба, се само некои од коментарите под фотографиите на актерката.

harli2

harli3

harli4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma