Старлетата го објави својот ценовник

28 септември, 20160
2

Сандра Медуза се прослави со тоа што не ги знаеше одговорите на најпростите прашања од општа култура, но за чудо некои сепак мислат дека е привлечна и би платиле за да бидат во нејзино друштво.

– Наши нудат од 200 до 500 евра, а странци од 1.000 до 2.000 евра за секс, но јас не прифаќам такви понуди, изјавува Сандра Медуза.

Сепак ценовник постои, иако не е вклучува секс.

– профи секси фотографија – 100 евра
– кратки видео клипови во секси долна облека – 50 евра
– ручек или вечера со старлетата – 100 евра + сметката
– рекламирање на автомобил во долна облека – 300 евра
– изнајмување на цел ден – 450 евра, без секс

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi