Птиците кружеле над неа предупредувајќи ја да излезе од вода. Таа не го препознала предупредувањето, а потоа се случило ова…

7 февруари, 20160
Птиците кружеле над неа предупредувајќи ја да излезе од вода. Таа не го препознала предупредувањето, а потоа се случило ова…

Овие птици кружеле над жената, бидејќи препознале дека нешто ќе се случи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş