Зела стар џемпер и ножици. Кога ќе видите што направила, ќе го направите истото!

7 февруари, 20160
Зела стар џемпер и ножици. Кога ќе видите што направила, ќе го направите истото!

Студените денови се пред нас, а ова е совршена идеја да се подготвите за нив.

Ако спаѓате во оние кои сакаат да носат уникатни парчиња облека, тогаш оваа идеја ќе ве воодушеви.

Потребен ви е еден стар џемпер, ножици, прибор за шиење и пишто со лепак.

Крајниот резултат ќе ве воодушеви…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber