Путин има нова девојка: Еве како изгледа

10 јануари, 20160
5

Некои медиуми, повикувајќи се на шушкања по социјалните мрежи, објавија дека рускиот претседател Владимир Путин има нова девојка. И тоа не било каква.

Наводно, станува збор за славната боксерка Натлија Рогозин.

На 29 август на еден натпревар во боречки вештини во Сочи се забележани Путин и Наталија. Но, оваа информација не привлече внимание се додека не ја објави официјален Кремљ на својата веб страница.

Тоа веднаш упадна во очите на јавноста, бидејќи кабинетот на рускиот претседател објавува службена фотографија со жена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş