Се качил на дрво високо 45 метри, и почнал да го сече со моторна пила. Ако се плашите од висина, НЕ ГО ГЛЕДАЈТЕ ОВА!

18 октомври, 20160
Се качил на дрво високо 45 метри, и почнал да го сече со моторна пила. Ако се плашите од висина, НЕ ГО ГЛЕДАЈТЕ ОВА!

Имено, еден дрвосечач одлучил на својата глава да стави GoPro камера, со цел да сними што точно гледа тој кога сече гранки на дрвја високи преку 45 метри.

Погледнете го ова неверојатно видео:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi