Се сеќавате на Азис? Погледнете како изгледа денес

5 јануари, 20160
1

Поп-фолк пејачот Азис покрај тоа што е еден од најплатените и најпознати изведувачи на бугарскaта музичка сцена, неговото име е и најбарано на Гугл во Бугарија.

Причината за тоа е што пејачот секогаш ексцентричен и свој а доказ за тоа е и новогодишната фотосесија во која Азис главниот акцент во стајлингот го става на светките.

Погледнете како изгледа тој периодов!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber