Што мислат мажите кога велат дека жената е добра во кревет?

7 ноември, 20160
7

Понекогаш со некој може да се согласувате во сè, но ако не сте сексуално компатибилни, врската може брзо да пропадне.

Страста ја подигнува и ја храни љубовта, но што мислат   момците кога велат дека жената е добра во кревет?

Имал повеќе од еден оргазам за време на однос кој траел неколку часови

Ако сте успеале да го задржите возбуден вашиот партнер и откако го доживеал врвното задоволство, тој ќе ве смета за жена која е добра во кревет.

Заспал веднаш по сексот

Овде не се работи за недостаток на внимание, туку едноставно, жената успеала да ја истроши целата негова енергија.

Заборавил на фактот дека имал напорен ден полн со стресови и обврски

Добриот секс ги променил неговите чувства и наместо замор, мажот сега се чувствува среќно и опуштено.

На неговото лице има насмевка која не сака да ја тргне

Мажите по добриот секс имаат насмевка која со часови не можат да ја тргнат од лицето. Ова е јасен знак дека жената во кревет била феноменална.

Мажите ги ценат жените кои никогаш не одбиваат повик на секс, дури и кога се уморни или тажни

Дури и кога е уморна или тажна, според мислењето на мажите, жената не треба да одбие секс.

Немате навика да брзате со предиграта

Предиграта е многу важна при сексуалниот чин. Сакате мажот да ужива во секој момент од вашите допири, не брзате со предиграта, а мажите сметаат дека ова го прават само жените кои се добри во кревет.

Сте научиле неколку нови пози и сакате да ги испробате со партнерот

Мажите сакаат кога жената е подготвена да експериментира во креветот и кога со нетрпение чека да ги испроба новите пози.

Не ви е непријатно да користите сексуални играчки

Подготвени сте да ги исполните сите негови желби, па дури и употреба на сексуални играчки.

Немате срам

Мажите сакаат кога жените покрај нив се чувствуваат опуштено, па дури и кога не носат ништо на себе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi