Што мислите, дали познатата трендсетерка претера со овој необичен фустан?

13 септември, 20160
3

Емили Ратајковски ги обожава провокативните комбинации, а многу често и самата објавува фотографии на кои е во полуголи изданија.

Емили деновиве на еден настан во Њујорк се појави во крајно оскуден фустан кој го потпишува модната куќа „August Getty Atelier“. Таа овој едноставен фустан во невпечатлива „нуд“ боја и со гооолем страничен отвор кој го открива нејзиното голо тело го носеше во комбинација со елегантни  сандали од „Casadei“.

Што мислите, дали Емили претера со овој фустан?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma