Викторија Бекам и кога не носи високи потпетици изгледа прекрасно!

13 септември, 20160
2

Погледнете го ова шик издание на Викторија Бекам

Познатата британска дизајнерка Викторија Бекам во неделата ја презентираше својата нова колекција на Модната недела во Њујорк кога позитивно ги изненади сите и со нејзиниот кежуал стајлинг со кој се појави на дефилето по ревијата. Таа за оваа пригода носеше кошула со машки крој и широки панталони со етикета од нејзиниот бренд, додека целата комбинација наместо со високи потпетици со кои сме навикнати да ја гледаме, ја заокружи со шик рамни сандали од „Celine“ кои совршено се вклопија во целиот стајлинг.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma