Снимал низ прозор од автомобил, а она што го забележал ќе ви го скрши срцето

13 јануари, 20160
Снимал низ прозор од автомобил, а она што го забележал ќе ви го скрши срцето

Овој човек забележал две кучиња на улица и го зел својот мобилен телефон во раце и почнал да снима.

Она што се случило наредните неколку минути остава без зборови. Едно куче лежело на патот. Веројатно го удрило автомобил, а другото пришло и се обидело да го спаси.

Не е познато како се` завршило, но самиот обид и грижа на кучето ќе ви го скршат срцето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber