Со танга на скутер го запали Мајами

6 јануари, 20160
10

Поранешната девојка на раперот 50 Сент, Дафне Џој го загреа Мајами, со своето идеално тело.
дафне3Таа само во безбедносен елек и танга бикини седна на скутер и лудо се забавуваше на Мајами, а сите присутни како и папараците не тргаа поглед од оваа убавица.
дафне

дафне1

дафне2

дафне4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber