Старлетата се пофали со афера со фудбалерите на Манчестер!

22 јануари, 20160
1

Емили Вејдман (24) изјави за британските медиуми дека на почетокот на месецот поминала жежок викенд со Ентони Марсијал во Париз. Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, инаку, е оженет и има ќерка.
старлетаСега зборува дека се “проширила” на неговите соиграчи Џеси Лингард, Аднан Јунузај, Ники Пауел и Гилермо Варело, за кои тврди дека и досаѓаат со пораки во кои ја заведуваат.

“Најупорен е Пауел, на кој му испратив фотки во долна облека, а останатите ме гњават да се видиме на само. Меѓутоа, јас завршив со фудбалерите”, вели таа.

Емили моментално работи како модел, а проба да се пробие и во шоу бизнисот со учеството во “X Factor”.
старлета1

старлета6

старлета5

старлета4

старлета3

старлета2

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber