Страсно се бакнуваа, кога ги прекина љубоморна девојка која направи ХАОС (ВИДЕО)

18 октомври, 20160
Страсно се бакнуваа, кога ги прекина љубоморна девојка која направи ХАОС (ВИДЕО)

Оваа снимка стана вирална, поради чудната ситуација која ја прикажува.

Направена е во Русија, а прикажува како еден пар страсно се бакнува на улица, но нивниот момент го прекинува девојка која почнува да ја удира другата девојка, обвинувајќи ја дека и го украла момчето.

Имено бесната девојка со помош на пријателките се залетала кон новата девојка на поранешниот дечко, и почнала да ја удира, но, жестоката пресметка ја спречило момчето…

Погледнете:

https://www.youtube.com/watch?v=x6WeTgavD4k

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi