Таа стопи милиони срца ширум светот

3 февруари, 20160
Таа стопи милиони срца ширум светот

Со три милиони прегледи на Јутјуб, тригодишната Клер Рајан со изведбата на “Part of your world” од филмот Малата сирена изнуди многу насмевки ширум светот.

Погледнете го ова прекрасно девојче!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber