Тијана Дапчевиќ се пофали на социјалните мрежи

9 јануари, 20160
7

Поп пејачката Тијана Дапчевиќ реши да симне неколку килограми и со тоа да им ја затвори устата на разните модни критичари кои последните неколку месеци ја коментираа нејзината фигура.

Таа на социјалните мрежи се пофали со резултатите од својата диета и тренингот, кои судејќи според фотографијата вродија со плод. Таа се пофали и колку точно килограми ослабе.

-Имам седум килограми помалку, се пофали Тијана на социјалните мрежи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber