Убавата директорка на ФК Партизан ги запали социјалните мрежи

20 јануари, 20160
3

Директорката на маркетинг на фудбалскиот клуб Партизан од Белград, Снежана Филиповиќ ужива на Малдивите со својот свршеник голманот на Лудогорец Милан Борјан!

Заљубената двојка ужива на егзотичните Малдиви во сончање и капење и редовно објавува фотографии на социјалните мрежи.

1snezana-filipovic-640x640

Инаку Снежана и Милан наскоро својата врска ќе ја крунисаат со брак.

2snezana-640x640

3snezana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber