Вежба која најдобро ги дефинира стомачните мускули (ВИДЕО)

7 ноември, 20160
3

Ако не сакате да вежбате во теретана, не грижете се, оваа вежба можете да ја правите дома.

Погледнете како правилно се прави оваа вежба и започнете со активности уште денес!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma