Залепил селотејп преку клуч. Ќе се запрашате како не сте се сетиле порано!

27 октомври, 20160
Залепил селотејп преку клуч. Ќе се запрашате како не сте се сетиле порано!

За овој генијален трик потребни ви се само дно од лименка, ножици и малку селотејп…

Погледнете го видеото:

https://www.youtube.com/watch?v=p-ID-wUYoHY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi