ЗАШТИТЕН ЗНАК: Овие актери во секој филм имаат ист потег

21 октомври, 20160
8

Дали сте забележале дека некои актери во секој филм имаат ист потег?

Леонардо ДиКаприо во секој филм пие, Бред Пит во секој филм јаде, а Мел Гибсон го покажува задникот.

Ова се 10 славни актери кои во секој филм имаат исти потези. Погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma