Застава “101” со мотор од BMW

8 февруари, 20160
11111

Погледнете го ова уникатно дело. Застава “стокец” со монтиран мотор од BMW и далеку поголеми тркала. Изгледа неверојатно и моќно. Во неа  се крие шест – брзински BMW мотор со работна зафатнина од 2.500 кубни сантиметри и моќност од 192 коњски сили.

2121212131

Погледнете го видеото и дознајте за што навистина се работи:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş