Жешката девојка на славниот пејач „случајно” споделила топлес селфи!

10 јануари, 20160
2

Девојката на познатиот пејач Џејсон Деруло, Дафне Џој „случајно“ ги покажа нејзините гради во разголено селфи, кое изострените очи на нејзините следбеници на Снепчет веднаш го ископирале, пред манекенката да успее да го избрише.

Облечена само во полу танга и позирајќи пред огледало, оваа 28-годишна секс бомба ни покажа зошто славниот пејач веќе не е соло. Таа можеби го сокрила своето лице со блицот од нејзиниот смартфон, но нејзините раскошни облини се веднаш препознатливи.

Се чини дека сексапилната манекенка планирала да му го испрати ова провокативно селфи само на нејзиното момче, со оглед на тоа што напишала “Baaaaaaabyyyyyy” на „жешкиот снеп“. Но, некако оваа фотографија заврши споделена јавно.

Инаку, оваа убавица претходно беше во врска со раперот 50 Cent, од која го доби двегодишниот син.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber