Гоца Тржан: „Со маж ми се договорив да отвориме прифатилиште за незгрижени студентки и деца“

31 јануари, 20170
6

Поп-пејачката Гоца Тржан и младиот тапанар Раша Новаковиќ гостуваа во една емисија каде што зборуваа за написите во медиумите со кои се соочија изминатата недела, а во кои се наведува дека Раша наводно има дете со млада студентка.„Слушав дека сум и’ направил дете со некоја студентка. Ќе беше реално доколку таа студентка имаше над 40 години, во спротивно, нема врска“, рече Рашо, а Гоца се надоврза:

„Ние се договоривме да отвориме прифатилиште за незгрижени студентки и деца“, кажа пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris