Кога излезе на сцена никому не му беше јасно што прави, а потоа целата публика занеме. Жирито остана во шок!

27 февруари, 20170
Кога излезе на сцена никому не му беше јасно што прави, а потоа целата публика занеме. Жирито остана во шок!

Една од најпопуларните емисии во светот е America Got Talent бидејќи на неа се пријавуваат разни талентирани луѓе.

Еден од нив е и Стивен кој пред жирито и публиката извел досега невиден трик.

Кога ќе погледнете за што се работи, навистина ќе останете во шок:

https://www.youtube.com/watch?v=jeLPu3og_Ys

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris