Кога од вода извлекле мрежа полна со риби се израдувале, но неколку моменти потоа… ВИСТИНСКИ ШОК!

29 декември, 20170
17

Работата на рибарите воопшто не е лесна. Но, од друга страна тие во своите кариери гледаат разни чудни случки, и доживуваат некои единствени моменти, што ќе можете да видите и во видеото во прилог.

Имено, оваа група руски рибари од море извлекла мрежа преполна со риби. И додека биле пресреќни со неверојатниот улов, допрва следело вистинско изненадување…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris