Ариана Гранде е најголема царица: Пејачката ги насмеа сите со коментарот за вереничкиот прстен

13 ноември, 20180
аријана

Обожаваме кога некој знае да се пошегува на своја сметка, а Ариана го насмеа целиот свет со овој збор.

По јавното раскинување со комичарот Пет Дејвидсон, пејачката Ариана Гранде одлучи да сподели дел од нејзината мудрост за веридбата. Модниот портал The Zoe Report на својот Instagram профил објави фотографија која упатува на статијата во која откриле како да изберете совршен веренички прстен. Ариана наиде на оваа објава и во коментарот напиша само „Немојте“. Нејзиниот коментар ги насмеа сите кои што го видоа, а многумина веднаш почнаа да го поврзуваат со текстот на нејзината најнова песна „Thank u, next“, посветена на нејзините поранешни партнери.

View this post on Instagram

Thank u, next. #CommentsByCelebs

A post shared by Comments By Celebs (@commentsbycelebs) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber