Братот на Меган Маркл му испратил шокантна порака на принцот Хари

3 мај, 2018
Prince Harry and Meghan Markle in Northern Ireland

Откако во една прилика изјави дека венчавката на неговата сестра со принцот Хари го упропастила нивното семејство, Томас Маркл Јуниор одлучил по писмен пат да му се обрати на својот иден зет и да му порача дека сеуште не е доцна да ја откаже свадбата.

Томас на принцот му порачал дека времето истекува, но дека сеуште има време да ја откаже свадбата со жената која ќе го упропасти кралското семејство, пишува Индекс.

– Неможам да верувам дека не ја гледаш Меган онака како што ја гледа цел свет. Таа е глумица од Ц категорија која ги губи улогите бидејќи старее и сега сака да стане принцеза, напишал Томас Маркл, но не застанал тука

– Нашиот татко задари нејзината кариера е во огромни долгови од кои сеуште неможе да се извлече. Таа не му варати ниту денар, додал, и му рекол на принцот самиот да процени за каква личност станува збор.

– Своето сопствено семејство не го повика на свадбата,а покани непознати луѓе, напишал.

Заклучокот на писмото е особено интересен: – Меган е моето семејство. Иако целосно не заборави, ние неа не, и секогаш ќе бидеме тука – заклучил тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris