Бред Пит и Анџелина Џоли повторно на суд!

7 ноември, 20180
joly

Холивудските актери не мируваат, туку проблемите ги решаваат во судница!

Најпознатиот пар на светот, Анџелина и Бред, неколкупати се состанаа на суд за да го поделат имотот и да донесат одлука за старателство над децата. Откако  преговорите не успеаја, судењето е закажано за декември.

На таа средба судијата ќе пресуди за двата проблеми. Бред и Анџелина беа заедно единаесет години, а се венчаа во 2014 година. Актерката сака целосно старателство на децата. Медокс, Пакс, Захара, Шајло и близнаците Вивијан и Нокс ќе имаат можност да се изјаснат. Бред во овој случај не се согласува со Анџелина , тој смета дека најдобро решение е заедничкото старателство.

Кому ќе припадне старателството ќе дознаеме за малку повеќе од еден месец.

https://www.instagram.com/p/BppNbSig4Ts/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber